Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Birçok sosyal ve bireysel becerilerle yoğrulduğu 1984 / 85 yıllarında henüz ilk okul öğrencisi iken tanışır TİYATRO SANATI ile. Ve SAHNE TOZUNU da DİSİPLİNİNİ de daha çocukken eğitimini alır. Sanatsal ve sosyal yeteneklerini farkeden öğretmenleri, ortaokul mezuniyet gecesi için önemli bir görev verirler. Böylelikle 13, 14 yaşlarında ilk tiyatro oyununu yazar, ekip kurar, oynar ve yönettir. Gecede müzik gurubuna da dahil edilip birde solo türkü seslendirir. Kısacası mezuniyet gecesinde gönüllere taht kurduğunda Gökhan Şimşek,  13, 14 yaşlarında bir çocuktur.
Lise yıllarında Tiyatro ve müzik çalışmalarına sınırlı bir şekilde devam eder. Doğa, spor ve hayvan sevgisi ile büyüyen sanatçımız, çeşitli çevre duyarlılığı gösteren projeler ve etkinlikler gerçekleştirmiştir. Yapmış oldugu birçok mesleğin yanısıra TFF antrenörlük lisansına sahiptir. Kurduğu futbol okulu ile onlarca sporcu gençler yetiştirmiştir. 1999 yılında henüz kuruluş sürecinde olan, bugünkü Mersin Büyükşehir Belediyesi ŞEHİR TİYATROSU daveti üzerine, Profesyonel Tiyatro hayatına ilk adımı atmış ve kurucu kadroya dahil olmuştur. Yetenekleri dikkat çekmiş, daha ilk senede yıldızı parlamıştır.
Sırasıyla ve hızla Ulusal Dizi, Yerel Belgesel tanıtım, Reklam Filmi, Kısa ve Festival Filmleri, Uluslararası Sinema Filmleri, Yerel Radyo Program ve sunumları yapmıştır. Bir dönem köşe yazarlığı da yapan Sanatçımız Gökhan Şimşek, toplum yararına ve gönüllülük esasıyla mahallesine, memleketine, ülkesine, doğaya, hayvanlara, çocuklara,  geleceğe, adalete, sanata ve insanlığa hizmet etmeye  DEVAM EDİYOR...